Tábor Východního Větru Malý Mlýnek 2014

15.07.2014 08:20

Letošní tábor táborové osady Východní Vítr probíhal ve dnech 6. - 13. 7. 2014 na tábořišti v Malém Mlýnku u Světlé nad Sázavou. Tématem celotáborové hry se stal příběh Malého Prince na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho. Táborovou hru pro nás připravila Cipísek. I letos byly děti rozděleny do 4 družinek.

Stejně jako loni tak i letos se tábora účastnily i menší děti, které nám z pulců povyrostly do velikosti žabiček. Program pro ně připravila Koblížek. Oproti loňskému roku nás letos trochu potrápilo počasí. Přesto, že nám přívalový déšť občas udělal těžkou hlavu, vše jsme zvládli a tábor si užili a to včetně koupání a díky nafukovací Růžově Pálavě i včetně plavby po Pstružném potoce.
Tak jako každý rok i letos se děti s plným nasazením vrhly do plnění bobříků a jako obvykle se nejobtížnějším ukázal být bobřík mlčení. Na celodenní výlet jsme se letos vydali k národnímu památníku odposlechu. Jedná se o do stěn lomů vytesané obří výjevy lidského ucha, úst a očí, připomínající praktiky státní bezpečnosti z dob vlády komunismu.  

Celotáborová hra nás postupně provedla příběhem Malého Prince a na závěr děti čekalo milé překvapení, kdy v poslední etapě děti nalezly balíček s výtiskem této krásné knihy pro každého s věnováním. V táborové hře zvítězili Delfíni.

 

 

Oddílová táborová fotogalerie ZDE

Další fotky z tábora ZDE

 

 

 


Toplist InternetLink.cz CZIN.eu katalog odkazů Klikni.eu TOPlist