Sněženka 2015

15.03.2015 23:57

Letošní Sněženka v Chotěboři byla celá ve znamení vyšetřování a pátrání po ukradeném pokladu a gangu lupičů. Sněženka 2015 - ChotěbořÚčastníci Sněženky byli místním šerifem požádáni o pomoc při převozu zlatého pokladu z místního nádraží. Bohužel jsme na nádraží přišli pozdě. Jen zpovzdálí jsme mohli sledovat, jak lupiči přepadli ostrahu a uprchli s lupem. Vysvobodili jsme spoutané muže na nádraží a vydali se po stopách zraněného bandity, který nám za sebou zanechával stopy od krve. Po dlouhém sledování nám bohužel lupič zmizel se svými komplici v zelené škodovce. Dalším krokem byly výslechy svědků různě po městě. Setkali jsme se s mnoha lidmi, kteří nám někdy v pátrání pomohli, ale někdy se nás snažili svést ze správné cesty, abychom neodhalili, kdo se za loupeží ukrývá.

Lupiči se dokonce neštítili unést nesnaživější vyšetřovatelku z našeho středu. Všechno, ale nakonec dopadlo dobře, nám se podařilo získat informace o tom, kde má dojít k předání lupu šéfovi, respektive šéfové gangu a celou bandu pochytat. Závěrečná operace byla napínavá, ale Pathfindeři si s tím poradili :).

Během víkendu jsme si našli čas i na zpívání, povídání s Růžou a různé hry a dovádění v tělocvičně. Sněženka byla věrná svému názvu, poránu bylo město pocukrované sněhem a zima nám během pátrání zalézala pod bundy, ale to nás neodradilo od toho, abychom si vše náležitě užili.

 

 

   

 

 

 


Toplist InternetLink.cz CZIN.eu katalog odkazů Klikni.eu TOPlist