Přespávání v klubovně

17.02.2015 18:10

Naše tradiční přespávání v klubovně bylo tentokrát spojené s večerem deskových her. Sešli jsme se v sobotu odpoledne a dali se do hraní oblíbených her. Po noci strávené ve spacácích nás čekal náročný úkol. Dozvěděli jsme se, že ze hry Člověče nezlob se se ztratily figurky. Jedna z figurek začala závidět těm, které vyhráli, začala druhé obviňovat z podvádění, sama podvádět a posmívat se těm, které prohrály. Nevraživost, závist a zlé vztahy se rozšířily v celé hře, figurky se přestaly mít rády. Kostce, ale došla s figurkami trpělivost. Figurky roznesla po lese a nechala je každou zvlášť, aby si uvědomily, že bez kamarádů se jim nebude žít hezky.

My jsme se rozhodli, že figurky najdeme a naučíme je zase chovat se k sobě hezky. Podle mapky jsme postupovali lesem a hledali postupně všech 16 figurek. U každé byl pro nás připravený úkol, při jehož plnění jsme figurce mohli ukázat např. jak si vzájemně pomáhat, mít se rádi, dávat druhým přednost, naslouchat si, chránit slabší, důvěřovat si apod.
Nakonec se nám podařilo najít všechny figurky a vrátit je tak zpátky do hry. Doufejme, že už se po této zkušenosti k sobě budou chovat hezky :)

 

 


Toplist InternetLink.cz CZIN.eu katalog odkazů Klikni.eu TOPlist